Kaputechnika, biztonságtechnika, nyílászárók, klímatechnika
Telefon: +36 24 526 300, +36 30 283 68 00

Álláslehetőség

Minőségi kaputechnika és biztonságtechnika rendszereket valósítunk meg ügyfeleink vállalkozásában és otthonában, hogy ez által, jobbá tegyük életüket.

Ezen cél megvalósításához várunk munkatársakat, családias, jó hangulatú csapatunkba.

Alarm & Automatic System Kft - munkatársi csapat

Felméréseink alapján a munkavállalók döntő többsége jó munkakörülményekre, munkájának elismerésére, tisztességes fizetésre, kiszámítható jövőre, tanulásra, fejlődésre vágyik, és sikereik eredményeként előrelépésre, hogy megvalósíthassák saját céljaikat, és olyan magas életszínvonalon élhessenek, ahogy azt elképzelték.

Ha Te is valami hasonlóra gondoltál, olvasd tovább!

Szerelő, lakatos, és értékesítő - projektvezető
munkatársak jelentkezését várjuk

Neked is eleged van

- Az olyan sumák cégekből, ahol nem, vagy csak részben vagy bejelentve?
- Ahol néhány elkopott szerszámmal, vagy egy leharcolt számítógéppel kell csodát tenned?
- Ahol nem ismerik el a teljesítményedet, csak folyton üvöltözik a főnök?
- Ahol alig fizetik meg a kemény munkádat, pedig beleadod szívedet, lelkedet?
- Ahol az igénytelen munkakörnyezetben az idegőrlő kollégák keserítik meg a napjaidat?

Megértjük, ha eddig nem merted feladni jelenlegi munkahelyedet, mert

- Mi van, ha az új munkahely nem jön be?
- Mi van, ha nem fogod jól érezni magadat az új kollégákkal?
- Mi van, ha nem tudsz megfelelni az elvárásoknak?
- Mi van, ha a végén a két szék között a földre ülsz?

Ezek mind jogos aggodalmak, de ez a Te életed és csak Te vagy az, aki jobbá teheti.
A kérdés az, hogy

- Megelégszel annyival, amit most keresel, vagy megmutatod, hogy többre vagy képes?
- Begolyózol az idegbajos főnöködtől, vagy követsz egy olyan vezetőt, aki korrekt veled?
- Szenvedsz még a lehetetlen kollégákkal, vagy inkább egy igazi csapathoz tartozol?
- Küzdesz tovább az embertelen körülmények között, vagy eljössz egy jobb helyre?
- Üldögélsz tovább a langyos vízben, vagy elindulsz a siker és a jólét felé?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz munkahelyed legyen!

- A helyzet az, hogy nem attól kapsz gyomorfekélyt, amit megeszel, hanem attól amit, amit naponta le kell nyelned.
- Ha messzire akarsz jutni, nézz messzire, és ne a múlton rágódj!
- Mert a sikered kulcsa Te magad vagy. Ne mástól várd a csodát.
- Ideje végre döntened. Csak beszélsz céljaidról, vagy elkezded megvalósitani?
- A legjobb éved most jön. Vágj bele!
- Mert amit ma megteszel, az határozza meg a jövődet.

Gondoltál arra, hogy milyen lenne egy olyan cégnél dolgozni, ahol

- 100%-osan be vagy jelentve.
- Jól felszerelt céges autókkal, minőségi szerszámokkal vagy egy elegáns irodában dolgozol.
- Ahol meghallgatnak, mert a Te szavad is számít.
- Elismerik és értékelik a tisztességes munkádat.
- Teljesítményed alapján vagy megfizetve, nettó 300.000 - 400.000 Ft / hó, vagy még több, csak rajtad múlik.
- Nagyszerű kollégák és közvetlen, családias hangulat van.

Ha azt gondolod, hogy ilyen munkahely nincs, gyere el és nézd meg magad!

- Ha nem ismered a kaputechnikát vagy a biztonságtechnikát, NEM SZÁMÍT, de fontos, hogy legyen valamilyen műszaki, szerelési tapasztalatod!!!
- Mi segítünk, hogy vérprofi szerelő vagy csúcs szuper értékesítő legyél, ha még nem vagy az.
- Tanulásra, fejlődésre adunk lehetőséget, és sikereid eredményeként előrelépésre.
- A változatos munkáknak köszönhetően bejárhatod az egész országot.
- Megvalósíthatod céljaidat, és olyan magas életszínvonalon élhetsz, ahogy szeretnél.
- Hosszú távon is biztos, stabil, és kiszámítható munkahelyed lesz, egy közel 20 éve folyamatosan növekedő magyar cégnél.
- Ha van valamilyen műszaki végzettséged (Pl. villanyszerelő, autószerelő, gépszerelő, lakatos, műszerész, stb.), B kategóriás jogosítványod, és szeretnél egy igazán jó csapat tagjaként, nagyszerű dolgok részese lenni, akkor itt a helyed.

Csak akkor jelentkezz, ha

- Tudsz, és akarsz is új dolgokat megtanulni, hogy sikeres szerelő vagy értékesítő legyél
- Nem riaszt el a sok és kemény munka, hogy elérd a céljaidat.
- Hajlandó vagy áldozatokat hozni, mert a kényelmednél fontosabb, hogy megvalósítsd az álmaidat.

Ha mint szerelő szívesen végeznéd a garázskapu, ipari kapu, gyorskapu, automata kapunyitó, sorompó, automata ajtó, kamera rendszer és beléptető rendszer telepítését, szervizelését, vagy mint értékesítő - projektvezető dolgoznál a kaputechnika és a biztonságtechnika területén, akkor küldd el önéletrajzodat a hr@aas.hu e-mail címre.

Recepciós - titkárnő
munkatárs jelentkezését várjuk az alábbiak szerint

Nálunk a helyed, ha szeretsz irodában dolgozni, nem riasztanak el bonyolultabb feladatok, és bírod, ha időnként pörgős a munka.

Amit kínálunk:

- Teljes munkaidős, bejelentett munkahely
- Korrekt fizetés, munkába járás támogatása
- Segítség a betanuláshoz, hogy gyorsan sikeres lehess
- Komoly adminisztrációs feladatok és karrier lehetőség
- Segítőkész, emberi környezet
- Szakmailag felkészült, összetartó csapat
- Hosszú távon is biztos, stabil, kiszámítható munkahelyed lesz egy közel 20 éve folyamatosan növekedő cégnél

Feladatok:

- Céghez bejövő telefonok és üzenetek fogadása, továbbítása
- Számlák írása, postázás és egyéb adminisztrációs ügyintézések
- Az ügyvezető és a műszaki vezető munkájának támogatása
- Nyilvántartások és statisztikák vezetése
- Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, partnereinkkel

Elvárások:

- Középfokú végzettség, irodai munka területén szerzett tapasztalat, gyakorlat
- Kiváló kommunikáció, írásban és szóban
- Windows, Word, Excel, Outlook, Internet felhasználói ismeret
- Gyors, gyakorlatias munkavégzés

Előny, de nem feltétel:

- Német nyelvtudás, értékesítés, HR vagy marketing iránti érdeklődés, vagy ezeken a területeken szerzett tapasztalat

Ha vállalod ezt a kihívást, és szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el önéletrajzodat a hr@aas.hu e-mail címre.

Alarm & Automatic System Kft

kaputechnika - biztonságtechnika - automata ajtók - klímatechnika - garázskapu

Szerelő, lakatos, értékesítő - projektvezető, és recepciós - titkárnő állások.