Kaputechnika, biztonságtechnika, nyílászárók, klímatechnika
Telefon: +36 24 526 300, +36 30 283 68 00

Álláslehetőség

Az Alarm & Automatic System Kft 20 év tapasztalatával minőségi kaputechnika és biztonságtechnika rendszereket valósít meg ügyfelei vállalkozásában és otthonában.

Ehhez az érdekes és változatos munkához várunk munkatársakat, családias, jó hangulatú csapatunkba.

Alarm & Automatic System Kft - munkatársi csapat

Felméréseink alapján a munkavállalók döntő többsége jó munkakörülményekre, munkájának elismerésére, tisztességes fizetésre, kiszámítható jövőre, tanulásra, fejlődésre vágyik, és sikereik eredményeként előrelépésre, hogy megvalósíthassák saját céljaikat, és olyan magas életszínvonalon élhessenek, ahogy azt elképzelték.

Ha Te is valami hasonlóra gondoltál, olvasd tovább!

Tapasztalt munkatársat keresünk

Értékesítő projektvezető

pozícióba.

Olyan munkatársat keresünk, aki képes elérni az ügyfélkör folyamatos bővítését a megváltozott piaci tényezők mellett, még akkor is, ha az ügyfelek néha nem-et mondanak.
Aki lehetőséget lát abban, hogy egy jól működő csapatban a saját képességeit kibontakoztatva eléri az elvárt célokat.
Aki már rendelkezik értékesítési tapasztalattal, de szívesen fejleszti tovább a tudását ezen a területen.
Aki nem riad vissza a nehézségektől, mert legyőzhető kihívásként tekint rájuk.
Aki képes az ehhez szükséges műszaki ismeretek elsajátítására, hogy sokkal jobb legyen másoknál.
Olyan, hosszú távú munkahelyben gondolkodó csapattag jelentkezését várjuk, aki nem azonnal egy magas fizetési igénnyel jön, hanem azzal a szemlélettel, hogy jól fog dolgozni és ez által éri el a magas fizetést.

Főbb feladataid:
- Beérkező árajánlatkérések feldolgozása, ajánlatok készítése az ügyfél igényére.
- Helyszíni felmérés és műszaki egyeztetés a megrendelővel.
- Szerződések megkötése.
- Rendelések intézése beszállítókkal.
- Egyeztetés a műszaki osztállyal, a kivitelezés adminisztratív támogatása.
- Projektvezetés, a kapcsolódó adminisztrációval.
- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárásaink:
- Műszaki irányú végzettség.
- Értékesítési tapasztalat.
- Jó kommunikációs készség.
- Felelősségvállalás a rábízott feladatokért.
- Eredményekben való gondolkodás.
- Lelkes, lendületes, segítőkész hozzáállás.
- Együttműködési képesség.
- Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség.
- A megfelelő morált elősegítő etikus hozzáállás az ügyfelekhez és a munkáltatóhoz.
- Jó állapotú saját gépkocsi, mely használatát költségtérítéssel támogatjuk.
- Windows, Word, Excel, Outlook, Internet felhasználói ismereted.

Jó nálunk dolgozni, mert:
- Elegáns irodában, színvonalas körülmények között végezheted a munkádat.
- Szakmai képzésekkel segítünk, hogy egyre jobb legyél.
- Teljes körű támogatásra számíthatsz a cégvezetés és a kollégák részéről.
- A változatos munkáknak köszönhetően bejárhatod az egész országot.
- Teljes munkaidős, 100%-ban bejelentett munkaviszonyt nyújtunk.
- A kiemelkedő teljesítményedet, kimagasló anyagi és személyes megbecsüléssel jutalmazzuk.
- Nálunk alap + jutalék fizetési rendszer van, ezért csak rajtad múlik, mennyit viszel haza.
- Költségtérítéssel, céges mobiltelefonnal támogatjuk a munkádat.
- Karrier lehetőség áll előtted.
- Jól fogod magad érezni a baráti légkörben a nagyszerű kollégákkal.
- Hosszú távon is biztos, stabil, és kiszámítható munkahelyed lesz, egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő magyar cégnél.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz munkahelyed legyen!
- A helyzet az, hogy nem attól kapsz gyomorfekélyt, amit megeszel, hanem attól amit, amit naponta le kell nyelned.
- Nálunk tanulásra, fejlődésre van lehetőséged, és munkád eredményeként előrelépésre, hogy megvalósíthasd saját céljaidat, és olyan magas életszínvonalon élj, ahogy szeretnél.
- Ha vállalod ezt a szakmai kihívást, és szívesen lennél a csapatunk tagja, küld el önéletrajzodat a hr@aas.hu e-mail címre.

Alarm & Automatic System Kft

kaputechnika - biztonságtechnika - automata ajtók - klímatechnika - garázskapu

Szerelő technikus és értékesítő projektvezető állások.